Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spouštění java aplikací na Android 4

Ahoj,

mám telefon Sony Xperia Miro. Výrobce uvádí, že má podporu javy.
Bohužel soubory typu jar, jad na něm nespustím.
Někde je také uváděno, že podporu Java: Ano, přes Java MIDP emulátor.
Jak tomu mám rozumět, ten emulátor je už někde v telefonu, nebo je to nějaká aplikace, kterou si musím doinstalovat sám, nebo jak?
Poradíte, díky.

Musis vediet,ktoru verziu mobilnej javy konkretny telefon podporuje,najdes to v manuali,java mobile niesu medzi sebou kompatibilne a obvykle ani nieje moznost upgradovat na inu verziu nez ktoru tam dal vyrobca,takze aj aplikacie musia byt robene v podporovanej verzii,inak nebudu funkcne na konkretnom telefone....