Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ctyri BSOD behem 10ti minut

Dobry den,

mam na pocitaci OS Windows 8 a jiz nejakou dobu me trapi nahodne errory, po kterych se PC restartuje. Posledni dobou se to stava casteji a casteji, dnes je to docela sila.

Mel jsem 4x BSOD:

Kernel mode exception not handled

Attempted to write into read only memory

Driver IRQL not less or equal

Resource not owned

Zkousel jsem googlit, ale nevim si rady, vzhledem k tomu, ze pokazde mi to pise neco jineho, tak netusim, kde zacit.

Diky.

Zdroj: Cooler Master 500W 12V Elite Power 500
Deska: Nevim jak zjistit
RAM: 4 GB
CPU: AMD Athlon II X2 245 2.9 GHz
Grafika: VTX3D AMD Radeon HD 7750
Disky: 80 GB Seagate Barracuda - Zde je nainstalovan Windows
500 GB Seagate Barracudda

Pocitac byl sestaven cca pred dvema roky, nedavno byl vymenen zdroj za lepsi (stary byl 300W) a graficka karta za vykonnejsi (predtim Radeon HD 4650).