Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava pro práci s Adobe photoshop , Adobe illustrator, Adobe indesign, Corel

Dobrý den,
potřebuji počítač, který by bez problému a perfektně zvládal řadu grafických programů společnosti Adobe (Adobe photoshop , Adobe illustrator, Adobe indesign), Corel a možná i střih HD videa ( není podmínka). Chtěl jsem se zeptat, zda by jste mi nemohli poradit jaké komponenty by byli nejideálnější a jaká by byla cena PC.

Já vymyslel toto: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1KS70 11OOJ021MW0011KPI011TEJ011KGO011KZZ011R7M011TUV010 WXU01

to quadro je úplně mimo mísu. Zbytek PC ujde, i když Kingston SSD ve mně moc důvěru nebudí; navíc chybí datový disk a dílo korunováno jest Win8 alias kinderwindows.

P.S..: prasotvar "nejideálnější" si nech od cesty, s tím uspěješ tak maximálně u Hotentotů.

aj, toho Seagate jsem si nevšiml.

Ideální na práci jsou Win7, tam vše zaručeně funguje. Win8 čeká osud Visty IMHO.

SSD vol mezi Crucial M4, Intel 3xx/5xx a teoreticky OCZ Vector (mám jej na testy a zatím OK)

Grafiku bych volil něco výkonnějšího (v dané ceně a je fuk zda AMD/nvidia, Adobe CS podporuje obě platformy), nebo, pokud nechceš využívat GPGPU (a ani hrát hry), tak jakoukoli levnou grafiku typu HD6450 (ideálně pasivně chlazenou). Případnou úsporu můžeš proinvestovat v CPU a RAM, i7 je pro nasazení ideální, pokud budeš pracovat s velkými bitmapami a 64bit verzí PS, tak i 32GB RAM.