Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bootování z flešky

netbook Sony Vaio + Win 7 se po restartu začal spouštět jenom do nouzového režimu bez připojení k WiFi. Natáhnul jsem si z flešky Linux, ale při instalaci Ubuntu přes připojení se vypnul počítač i opakovaně. Vyndal jsem hdd, dal jsem ho úplně naformátovat a teď, když chci nabootovat Linux z flešky hlásí "porucha disku" co s tím?

Zkus to napsat znovu a srozumitelněji.
Co předcházelo tomu, než se PC začal pouštět jen v nouzáku?
"ale při instalaci Ubuntu přes připojení se vypnul počítač i opakovaně" tomu nerozumím
Linux zkus nabootovat bez HDD

"předcházelo" že jsem zaspal při tom, asi si to ztáhlo nějakou aktualizaci a pak se to samo restartovalo

"opakovaně vypnul" no z flešky se hezky nainstalovalo unebootin-windows-581.exe a pak, když jsem začal instalovat ubuntu tak se prostě počítač sam vypnul. Když jsem ho znovu zapnul, už nebral ani ten unebootin a musel jsem ho natáhnout na flešku nanovo.Pak to šlo, ale po začátku stahování ubuntu se to zase vyplo.

Linux nejde nabootovat ani bez hdd - když BIOS okoštuje flešku hlási tu "chybu disku" to asi myslí fleš disku