Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil LG L3 Android-Polaris View

Ahoj chcem sa čosi opýtať ohľadom aplikácie Polaris View mal som ju predinštalovanú na svojom mobile z androidom. Jazyk mám nastavený na mobile určite správne slovensko,klavesnica slovenské qwerty. Môj problém z aplikáciou spočíva v tom že pri prezeraní dokumentov nevidí slovenské čšňľščťžýáíé a miesto nich zobrazí len medzeru ako program nastaviť tak aby fungoval správne?

Problém není v nastavení telefonu, nýbrž aplikace. Čtečky mají ve vlastním nastavení možnost a někdy nutnost nastavit jazyk a taky kódování
Samozřejmě slovenská verze programu není nutná pouze popis programu a jednotlivých úkonů budou v jiném jazyce. Dokumenty samozřejmě bude čís slovensky :-D