Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze odinstalovat program Internet Download Manager

Zdravím všechny, stáhnul jsem si na www.slunecnice.cz program Internet download manager (neúplná verze) a teď, když mi vypršel čas pro jeho používání, to chce, abych zakoupil originální IDM (nepřipadá v úvahu). Tak jsem se rozhodl, že IDM prostě odinstaluju a znovu nainstaluju trial verzi... Ale ono to prostě nejde odinstalovat !!!
Zkoušel jsem to přes ovládací panely, ale už to trvá téměř půl hodiny a nic...
Může mi někdo pomoct?
P.S. : Mám Win8, pokud by to něco znamenalo...

když mi vypršel čas pro jeho používání, to chce, abych zakoupil originální IDM (nepřipadá v úvahu).

Si obycajny trapny pirat.
Do krcmy ale chlastat pojdes a s radostou tam nechas niekolko stovak kc, ze? Na cigarety a ine blbosti tiez, ze? A s tymto mas problem? Trapne a ubohe.

já bych se usera zastal- pokud máčkne odinstalaci, má jít pryč. pokud nechce znovutrial- i tak je to řešitelný. ve světě antivirů, co nic nezachytí a neumí se odinstalovat, ve světě boosterů, kteří si namachrovaně vytvoří eventlog v systému a nemají voltík na to, ho odjebat, se nedivím ničemu. nullsoftí odin a přesto zrada. olalá, cirkus přijel do města.

A proč by byl hned trapný pirát?Stáhnul si přece trial verzi a po jejím vypršení nechce dál placenou verzi.Takže neshání crack,ale chce ji normálně odinstalovat.Prto ty trial verze snad jsou.Maximálně to chce ošidit novou instalací trial,ale ono by mu to bez vyčištění registrů a všech zbytků stejně nešlo.
A navíc reaguješ na původního tazatele z roku 2013,který už to možná vyřešil.Teď už je tu dotaz od jiného.