Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ASK toolbar - jak odinstalovat?

Dobrý den,
mohli by jste mi poradit? Nechtěně sem naistaloval ASK toolbar a teď když to chci odstranit mi to vyhazuje errory...

[http://2i.cz/2i/i/512e849d/cc1f7a51125597b9ba30815  6fb1d9b15/33297a5083.f.gif]

Fakt mě to v tom prohlížeči štve a to to mám 5 minut :D

Děkuji

Dotaz s tak debilním nadpisem příště rovnou smažu.
Změna předmětu, původně: ASK (host)

Abych to upřesnil, na liště už Ask nemám, ale schválně jsem si otevřel odinstalační program a zjistil jsem, že ho mám v kompu stále nainstalovaný, tudíž jsem ho krásně odinstaloval, včetně zbytkových položek a je to v cajku. Jak jsem výše psal, v době, kdy jsem ho měl na liště a nešel žádným způsobem odinstalovat, nenalezl jsem ho ani v odinstalačním programu. Nyní tam byl. Doufám, že se mi ta potvora už nikdy nevetře do kompíku. :-D

,ale byla to dřina, než mě to napadlo :-) Přes Avast - čištění prohlížečů. Slibují zbavit se nechtěných panelů nástrojů a jiných... a nekecají :-D Nevím sice, jestli to nespí někde v kompíku (neb jsem naprostý amatér - nemohla jsem vyzkoušet níže uvedené rady, protože pro mě jsou psány takřka nesrozumitelným jazykem), ale na liště už mě to neprudí! JUPÍÍÍ :-D
Mary