Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI po přehřátí jen černá obrazovka

Prosím o radu po přehřátí mého MSIgx600x po zapnutí pouze černá obrazovka :( jaké tlačítko musím držet aby se restartoval BIOS ... stávalo se mi to běžně před rokem a půl pak jsem si koupil chladič pod notebook a bylo vše v pořádku včera bez chladiče opět přehřátý notebook při hraní ale nepamatuji si už tu kombinaci tlačítek děkuji

jak se může takzvaný "herní" :-D notebuk přehřát, že mu zdechne grafika, to mi plyšová hlava nebere...

fn klávesy zkus při startu proběhnout všechny - vyvolá se chyba a nabídne vlez do biosu.

krám odnes na hloubkové vyčištění do servisu, ale taky se životnost může blížit svému konci.