Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový monitor - diskuze, rady..

Ahoj, chtěl bych si pořídit druhý monitor k mému notebooku.

Můj notebook má rozlíšení 1600x900 a je 14ti palcový.

Mohl by mi někdo poradit, jak postupovat při výběru externího?

Nemám žádné požadavky, jen aby byl levný (pro studenta).
Změna kategorie, původně: Pokec (shark.jd)

Nejprve byste si měl říci, jak velký chcete. Dnes je takový příjemný standard 24". Druhá důležitá věc je zjistit, jaký má Váš notebook výstup. Jestli to nevíte, klidně sem dejte přesná typ notebooku.