Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem miniaplikace Windows 7

Zdravim, chci se nejprve eptat zda se tu tento problem již neřešil ale dnes(28.2.2013) mi přestali fungovat všechny miniaplikace které spolupracují s onternetovým připojením - viz obrázek. Jde mi jen o počasí ale ani po nainstalování meteopresáckého nebo in-počasáckého to bylo stejné, jen prázdná plocha nebo nápis praha. nvm co s tim, zádné nastavení jsem neměnil a ani jsem nic v posledních 3 týdnech nic neinstaloval nevíte někdo co s tím?

díky za radu ale mohl by jsi mi nějákou alternativu doporučit? zkoušel jsem: meteopres a ipočasí a ani jeden mi nefunguje (potřeboval (chtěl) bych pro hlubokou nad vltavou a české velenice či bližší větší město v okolí horní stropnice) či popřípadě jestli nevíš jestli by to dělalo nějaké konkrétní nastavení windows - reinstal pro mě zatím nepřipadá v úvahu! děkuji za pochopení