Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virtual PC a USB

Zdravim, dnes jsem nainstaloval na svém pc (Win 7 64bit) Microsoft Virtual PC a po spuštění mi nefunguje USB. Když nahoře v liště kliknu na Rozhraní USB tak mi to napíše ze ovladač virtualizace USB nefunguje. Nevíte někdo jak to rozchodit. Díky za každou radu

Pisal si "dnes jsem nainstaloval na svém pc (Win 7 64bit) Microsoft Virtual PC"
Takze co si instaloval a odkial presne?
vstavane VirtualPC je "Windows XP mode" u Professional verzii Win, tam by ti malo USB fungovat. Ked si VirtualPC dosinstalovaval tak si ho blbo nainstaloval alebo blbu verziu. (P.S. a asi je aj nutny restart po instalacii)