Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký pevný disk, aby to fungovalo

Ptal jsem se již na jiné poradně a chtěl bych se zeptat i tady. (to jenom pro šťouraly) Chtěl bych si koupit větší pevný disk tak zhruba kolem 160GB, ale nevím, jestli v mém počítači pojede? Nechtěl bych investovat více jak 2000,- Kč. Poradí někdo, jaký pevný disk koupit? Moje konfigurace je CPU typ AMD Athlon XP, 1533 MHz (11.5 x 133) 1800+, základní deska MSI K7N2 Delta-L (MS-6570G) (5 PCI, 1 AGP, 1 ACR, 3 DDR DIMM, Audio, LAN), Čipová sada základní desky nVIDIA nForce2 Ultra 400, RAM 512MB, Pevný disk Seagate ST360021A (60 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100). Díky za tipy.

Dobrý den, potřeboval bych za úplatu (500Kč) zapůjčit Váš disk na 3 dny na otestování. Pochopitelně vrátím disk zcela nepoškozen se všemi daty zpátky. Prosím ozvěte se mi. 723 260 144 martin.rysanek(zavinac)centrum.cz