Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejede mi zvuk

Dostal jsem sestavu Packardbell iMedia8825 a přeinstaloval jsem WinXP....Instaluju ovladače od grafiky atd. a ve správci zařízení se mi objevilo, že nebyl nalezen ovladač k "PCI device" tuším, že je to ovladač k tý zvukovce...Ale nevím.Ta zvukovka je intergrovaná.Prosím fakt mi někdo pomozte ptz s tímhle už operuju třetí den a jsem z toho neštěstnej....

[mod]Mala uprava predmetu. Bylo:Nejede mi zvuk...pls poradte mi nekdo (rh)[/mod]

Mám upleně stejný problém poprvé jsem instaloval zvukovku šlo to v pohodě pak jsem přeinstalovával Windows a už mi to nejde mam jí taky integrovanou a z.d. mam asus a čip realtek nebo nějak tak ve správci zařízení a systemová zařízení mam nejakej ovladač je u toho vykřičník a píše to neco že to nejde spustit možná je to tím ale nevím jak tento problem vyřešit

Pro oba tazatele : Napřed po přeinstalaci Windows vložte CD k desce,
tam musejí být ovladače k integrované zvukovce.
Nemáte-li CD, pak napřed navštivte stránku výrobce desky,
případně výrobce zvukového kodeku. V tom případě bych doporučil
při přeinstalaci Windows vypnout zvukový kodek v BIOSu a zapnout,
až máte stáhnuté ovladače. Při instalaci, pokud Windows najde nějakou
zvukovku, dejte Storno a po dokončení instalace Win spusťte instalační
soubor k integrované zvukovce zvlášť.
Pokud už se stalo, že ve Správci zařízení je žlutý vykřičník,
je třeba to zařízení z něj odebrat, restartovat komp a doufat,
že nebude třeba manuálně čistit registry.