Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kopírování dat z flash

Ahojky, potřebovala bych prosím poradit.

Potřebovala bych vědět, zda-li existuje nějaký program na kopírování dat z flashky, když ji připojím do PC a data se sama nakopírují do předem předurčené složky, aniž by na ploše bylo vidět okno s kopírováním.
Předem děkuji za jakoukoliv odpoveď.

Myslím že tohle je to co potřebuješ: autocopy.html
Primárně je to určený na překopírovávání filmů z CD do určené složky na disku, ale umí to monitorovat i flashky.