Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tmobile

Ahoj potreboval bych poradit. Měl jsem starý mobil konkrétně Nokii 3310 u t-mobile jsem nic nemel aktivovaneho zadny tarif nic. nemam pausal tudiz si kredit dobijim za 300kc ale od kamarada jsem dostal novy mobil nokii 6300 od t mobilu ten mobil uz je stary pri prendavovani sim karty do 6300 a zapnuti mobilu mi naskocil tarif mych 5? znamena to ze mi budou nejak strhavat penize ci neco podobneho ?

jj je (uz se mi to podarilo dostat z plochy)a jeste kdyz jsem najel na stranky tmobilu a jednorazove se prihlasil potom na muj tmobil a jak je tam bleskový přehled tak tam je napsaný

Aktuální tarif:

Twist Mých5

takze nic se nedeje nic se za to neplati nebo jak to teda je ?