Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UMTS router

Vlastním internet 4G od T-mobile,chci si zřídit malou domácí síť pc-notebook,již vlastním homeplug adaptéry-funkční a potřeboval bych vhodný(levný router),který ovšem pro mé účely nemohu nikde sehnat-stavět i slabé pc jako router se mi nechce,ceny hotových routerů jsou již někde od 1000,-Kč,nabízené routery ovšem nemají před(na vstupu) usb,které potřebuji,protože t-mobile dodává ext.modem jen s usb připojením,adaptéry jsou,bohužel jen RJ45/USB,ne opačně a také by tento router měl mít schopnost automaticky přidělovaných dhcp.Někde jsem četl,že takové routery existují,ale už několik dnů pátrám na netu i v obchodech neúspěšně,poradí někdo?O wifi UMTS broadband router nemám zájem,je drahý a pro mně nevyhovující.Děkuji za příspěvky předem. ajabaja
:-)

Ano,to jsem si už také zjistil,že T-mobile dodával i RJ45 kabel,bohužel v prodejně není k mání a opravdu nevím,kde ho shánět,i tak moc děkuji za reakci,mimochodem fotka je super :-D.Hledám pořád stále i jiné řešení,kdyby aspoň byly k mání někde schémata zapojení,určitě by nebyl problém kabel vyrobit. :-(

Mno,řešení to není špatné,leč trochu drahé a také jsem psal v prvním příspěvku,že nemám zájem o wifi router(mimochodem o Asus routerech jsem již slyšel dříve)nicméně asi půjdu "lámat" prodejce T-mobile,aby mi prodal RJ45 kablík,myslím,že by mi potom stačila i třeba taková Barricada router.