Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem při startu se nepravidelně objevuje modrá obrazovka

už měsíc zápasím s tím, že se po restartu někdy objeví modrá obrazovka. Dnes například s textem:
STOP: 0x0000008E (0xC0000005,0xB99591EA,0xA81BFB2C,0x00000000)
Eloser.sys - addres B995951EA base at B9958000, Date Stamp 3f0ca0e1
Nejhorší je, že mně nepomohli ani opravně, protože u nich se to rozběhlo bez problémů.
V počítači je nainstalována desha GYGABYTE B75-D3V, procesor Intel Pentium G860, ZEPPELIN 4GB KIT DD3 1600MHz GOLD, Windows XP Home.

tak to vůbec nevím, musím se v pondělí podívat na CD od obrazovky i od redukce (ta redukce má čip). U obou jsou CD. Já jsem to zatím neřešil, protože když jsem vyhodil ten řadič a dal tam tu redukci, tak to několik dní jelo bez potíží. Já jsem měl podezření, že nemusí být kompaktibliní ty paměti ZEPELIN. V pondělí to zkusím několik dní spustit bez dotyku a uvidím.

Tak jsem to šel dneska řešit, ale konec. Na počítači se objeví vždy hláška "Isass - službě nebo funkci předán neplatný parametr" a potom se počítač sám restartuje a tak pořád dokola. Chová se stejně i při spouštění v nouzovém režimu. Zkusil jsem odpojit vše, spouštěl jsem ho se dvěma různými monitory, ale výsledek stejný.