Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divná to věc v notebooku

Dobrý den, dnes jsem si našel na stránce www.amd.com aby mi zjistilo jakou mám grafickou kartu našlo mi to prej AMD HD Series 6800... Jedná se o notebook Packard Bell EasyNote TK-87 přitom mám grafickou kartu integrovanou Intel HD Graphics ... Jinak zde je odkaz jak mi to našlo:
http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/Howtoid entifythemodelofanATIgraphicscard.aspx
Takže nevím zdá je to pravda
Kdyby byla tak prosím odkaz ke stažení driveru.Díky

AMD HD Series 6800...

takovou kartu ti to nemohlo najít, muselo by jít o mobilní verzi.
a nevím proč to hledá "series", pro přímotop a rychlejší vybití baterky potřebuješ spíš konkrétní typ.

tobě k tomu neprodali manuál? tam bude specifikace. nebo odkaz výše na diagnostický sw.