Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Total Commander FTP a rychlost přenosu na server.

Ahoj poradno, přeji krásný večer, spíš noc.
Chtěl bych se poptat jak je to s přenosem jednotlivých souborů.
Posílám jeden soubor na FTP jede zhruba poloviční rychlostí mojí UP. Zhruba do 480 kbytes/s.
Pošlu druhý soubor, odesílá stejně rychle.
Proč neodesílá jen jeden soubor stejnou rychlostí jako dva?
Jinak na FTP mám přístup přes TC, jak už vyznělo z dotazu.
Druhý konec je 1GB lajna na Casablance.
Na druhém konci je Gene 6 FTP server.
Ale to vím jen z dotazu na majitele.
Děkuji za případné rady jak urychlit přenos jednoho souboru aby jel naplno.

Na FTP prenosy pouzivej program k tomu urceny, ne paskvil, ktery umi vse a nic. Zkus Filezillu a uvidis, jak se ti najednou rychlost zvedne.

Nekolikrat jsem tyto programy porovnaval a rychlost TC je o cca polovinu nizsi, nez u Filezilly. Zalezi na serveru apod., ale obecne to plati. Filezilla je mnohem rychlejsi, rychlejsi je i WinSCP. TC se da pouzit na obcasne prenaseni souboru v nevelkem mnozstvi nebo tam, kde nezalezi na rychlosti.