Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows live cd

dobrý den,na notasu mám spadlý systém,stáhla jsem si windows live cd,po spuštění se do systému dostanu,fotky najdu,ale nejde s nima nic dělat,kopírovat,ani přesunout,ani nic.nevíte jak v tomto programu tyto fotky zkopírovat na jiný disk?moc děkuju

A proč to nejde zkopírovat by bylo třeba nutné uvéct, protože "nejde zkopírovat" může mít spoutu důvodu, například neni vhodné medium - disk je uvnitř, CDROM je zabraná livecd a USB nejde. Nebo USB nejde protože na LIVE CD neni podporována verze filesystému na USB, či specifikace USB apod. Takže ano, jdeš na to velice dobrou cestou ;) Ale otázka zní kam je chceš přikopírovat a proč to nejde či co to hlásí. Alespon já to z dotazu moc nevidím.