

Facebook reklama
Cena:
Bude vám účtována částka vždy, když někdo zobrazí vaši reklamu nebo sponzorovaný příběh (CPM).
Přepnout na rozšířené možnosti tvorby cen (zahrnuje CPC)
Mam to chápat tak že za každý kliknutí mi to sebere 10,- KČ ?
Kliknutím na možnost „Objednat“ souhlasíte s Prohlášením služby Facebook o právech a povinnostech a souhlasíte také, že budete dodržovat podmínky uvedené v Pravidlech pro reklamu na Facebooku. Porušení Podmínek a Pravidel pro reklamu může mít za následek různé postihy včetně zrušení všech reklam, které jste zveřejnili a zrušení vašeho účtu. Berete také na vědomí, že pokud jste občanem Spojených států či Kanady nebo se hlavní sídlo vaší společnosti nachází na území těchto států, uzavíráte smlouvu výhradně se společností Facebook, Inc. V opačném případě uzavíráte smlouvu výhradně se společností Facebook Ireland, Ltd.
Rozpočet kampaně: 10 CZK Za Každy Den
No, vzhledem k tomu, že ti za kliknutí nikdo nezaplatí 10,- Kč, tak asi budeš mít pravdu a odhadl jsi to správně.
Teoreticky, když na to klikne 60 000 lidí, tak se můžu jít oběsit.
To je teda pěkná prasárna!
Chápeš ta slova? Mají FAQ, podobným to tam celkem podrobně vysvětlují.
Doplňuji Karla: reklamní kampaně fungují tak, že si nastavíš denní limit.
Pokud je za kliknutí uctovano 10Kc a ty si nastavíš denní limit 10Kč, pak se reklama zobrazi a jakmile na ni někdo klikne, pro ten den končí a zobrazí se až další den.
Počítej s rozpočtem několika set denně, aby to mělo smysl a musíš co nejlépe omezit skupinu cílových zákazníků, kterým se reklama zobrazuje. Pokud prodáváš auta v Olomouci, je nesmysl to zobrazovat puberťačkám v Africe.
Tuším, že tam jde za proklik nastavit maximálně polovina denního limitu, mají to popsané ve FAQ. Takže minimálně dva lidi vydělají. Třeba to budou puberťačky v Africe, takže to poslouží dobré věci :)
Jsem nevěděl že je to reklama na vibrátory.