Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemůžu psát háček nad n, t a d (shift+háček)

Dobrý den,
vždy, když chci napsat háček u písmen, která nejsou na klávesnici t, d a n, tak mi kombinace shift+háček místo čekání na písmeno, ke kterému ho přiřadí, napíše "ˇˇ". Koukal jsem se všude možně, skenoval počítač vším možným, ale nic nepomohlo. Prosím Vás, tedy, o radu, budu vděčný za každou. Děkuji za odpověd.

Tohle dělal kdysi jeden prastarý vir. Jinak je možné, že je to práce keyloggeru. Zkus stáhnout nějaké live CD antiviru (Avast, AVG, Kaspersky, Bitdefender...), vypal ho na CD, nabootuj z něj a proskenuj PC. Pokud je vir aktivní a používá stealth techniky, tak ho za běhu Windows antivir zpravidla neobjeví.