Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fatal error: Allowed memory size of 6291456 bytes exhausted (tried to allocate 58368 bytes) in ...

zdravim,
chtel bych pozadat o radu. nainstaloval jsem si php open source produkt, ale ihned po instalaci se objevil tento problem - Fatal error: Allowed memory size of 6291456 bytes exhausted (tried to allocate 58368 bytes) in ps.php on line 1545. dovedu si text jakstaks prelozit, ale kdyz zmineny soubor na onom radku otevru, nachazi se zde jen slozena zavorka a me znalosti bohuzel nestaci na to, abych sam tento pripad nejak vyresil.
diky za vsechny pripadne reakce...
lukas

Pripada mi ze tam alokujes moc premennych alebo co, pise ti ze sa prekrocil limit 6MB (neviem ci sa da ten limit nastavit v php interpreteri).
Na tej zlozenej zatvorke sa IMHO pokusa alokovat dalsie premenne/objekty ktore su pod tou zatvorkou.
Problem nie je na tom samotnom riadku, ale asi celkovo v tom kolko pamate ten php script potrebuje...