Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automaticka pracka z pohledu automatizace

zdravim

vim ze to je hlavne PC poradna ale sem si vsiml ze je tady i dost elektrikaru

muj problem je nasledujici mam rocnikovou praci (viz nadpis) ale nemuzu dohledat materialy. nechci po vas aby ste to za mne zpracovali to ne jenom kdybyste mi pomohli sehnat na internetu. potrebuju regulacni obvody a popsane cleny. dekuju za kazdou rekci

Oni asi po tebe chcu aby si na priklade automatickej pracky popisal vyvoj automatizacie, od veci riadenych napr. relatkami alebo u pracky motorcekom s prevodmi a kontaktami, dalsi stupen dierne stitky/pasky resp. mechanicke snimace mechanicky zakodovaneho "programu", atd, az po dnesny sposob automatizacie riadene mikrokontrollermi. Ja by som sa pri takej praci neobmedzil uplne na pracku ale popisal tam celu historiu automatizacie, a pracku pouzival ako priklad :)