Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který Android na HTC HD2

Ahoj.

Potřebuji se zeptat, jak je na tom momentálně se stabilitou a výdrží Android na HTC HD2.

Dále, jak je na tom s kompatibilitou.
Upgrade zvažuji zejména, protože je to cesta, jak oživit aplikace.
Například navigace má problém s vypadáváním nastavení a nelze ji již aktualizovat.

Doporučte nějakou verzi androidu, rozhodující je stabilita a praktičnost.
Nechci žádné experimentální a pokusné verze. Neškodila by taky čeština v UI.

Pokud možno s osobní zkušeností.

Vyzkoušel jsem na HD2 snad vše, co se vyzkoušet dalo a nejlepší mi vždy vyšla MIUI 2.3.7, kde fungovalo všechno dobře, jen občas vypadával signál. Podobně fungoval také Typhoon CyanogenMod, ale o něco více žral baterku.

Díky.

Mám ale mobil plný dat (úkoly, čísla atd....), které budu muset přenášet.
Proto si nemůžu dovolit jen nějaký experiment, ale chtěl bych jít na jistotu.

Zajímají mě tyto věci:

- Vydrž mobilu, vydrží 3 dny na jedno nabití, jako s WM ?
- Stabilita, Shark píše jen občas vypadává signál.... :-) nepřípustné
- možnost využít mobil, jako modem a storage device přes USB

Toto pokládám za základ. Pokud daná ROM nesplňuje jeden z těch požadavků, nemůžu přejít.

- Vydrž mobilu, vydrží 3 dny na jedno nabití, jako s WM ?

To nedokáže žádný Androidí mobil. Android na HD2 je vždy žravější než WM.

- Stabilita, Shark píše jen občas vypadává signál.... nepřípustné

Mám pocit, že mi to dělaly všechny ROMky, ale doma máme opravdu špatný signál a možná se jen špatně zpamatovával z výpadku. Raději z toho nedělám vlastnost, taky v tom může mít prsty pouze můj přístroj.

- možnost využít mobil, jako modem a storage device přes USB

USB tethering by neměl být problém a USB mass storage už vůbec ne.

Chceš-li poradit, vyprdni se na Ice Cream Sandwich nebo Jelly Bean, ten telefon na to nemá hardware. Už od ICS byly problémy s fotoaparátem a stabilitou, nechtěl bych to (a zkoušel jsem to). Nejlepší je MIUI 2.3.7, protože už v sobě má nástroje, které nemá třeba ani Android 4.2. Jediné, co jsem po instalaci ihned měnil, je Launcher, protože ten výchozí vypadá jak iPhone (nenech se tím odradit). Jinak tato ROM rozhodně konkurenci nemá.