Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 6000 na aukru

Ahoj lidi jakej pc by byl nejlepsi na aukru pri hrani her :

WoW:WoTLK
CS:Source Steam
Team Fortress 2
FIFA 13 aspon stredni detaily
Battlefield 3 (chtel bych aspon na minimum ale tak 25 FPS

diky moc

Na aukru se dá nakoupit výhodně, leč ohledně sestav jen ty, které jsou z druhé ruky, nikoliv ty, které čekají na skladě a mají samolepku "Uber herní mašina" a opak je pravdou. Můžeš si taky projít inzeráty PC fór. Dám ti příklad - včera se na PCT prodalo za 5700,- PC o této konfiguraci

CPU Core i3-2100, 3,1GHz, socket 1155, int. VGA
CPU chladič Gelid Siberian
MB Gigabyte H61M-DS2 rev. 1.2
RAM Kingston 2x4GB 1333MHz
GK Radeon HD4850
PSU Corsair CX430 V2 430W
HDD 500GB
DVD-RW LG mechanika
Case Cooler Master Elite 330UK černá

polovina věcí ještě v záruce. Na ty tvoje hry by to stačilo. Stačí hledat.