Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Heslo na .exe /jak dešifrovat/

Zdravím, mám zaheslovaný súbor (aplikáciu) s koncovkou .exe ... neviem akým programom alebo akým spôsobom to bolo zaheslovane.

Viete mi niekto poradiť ako dešifrovať heslo alebo sa ho zbaviť ? Ďakujem.
Změna předmětu, původně: Heslo na .exe (Kráťa) (fleg)
terms. Lock. (fleg)

svatá prostoto!
pořiď si windows home verzi, nastav si domácí skupinu - a pak mluv o zabezpečení před útoky :-D

za 50 kaček? buď to stojí 10x tolik, nebo je to zdarma. srát se s padesátikorunou znamená, že autor nemá na nic pořádného čas.
ostatně funkční řešení nemůže stát na jediném .exe, to si snad nemyslíš ani ze srandy.