Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nízká hlasitost /repro mi hrají strašně potichu/

Zdravím, chtěl bych se optat, i když dám hlasitost na maximum tak mi hrajou repro strašně potichu, to samé i když strčím do jacku sluchátka, je možné že se mi podařilo nějak oddělat zvukovku nebo čim by to mohlo být ? :) jé na zvukovce nějaký zesilovač ? protože hrajou opravdu jen tak na 1% maximální hlasitosti, vše sem prolezl v ovládacích panelech a všude mam 100% a nastavený tak jak to má být =) předem dík
Změna předmětu, původně: Nízká hlasitost (Kráťa)

No, mám na jiném PC stejný problém, ale ještě jsem nezkusil sluchátka na zadním panelu, zvukovku mám externí PCI, integrovaná je přepálená bleskem, Pc ležel 2 roky nepoužívaný, poté to hrálo na reproduktorech strašně potichu, a i vývod z repro je potichu. Co by to mohlo způsobovat? Zadní panel ještě odzkouším.