Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Java nejde nainstalovat

Dobrý den, mám problém s instalací Java, při každé instalaci mi to vyhodí hlášku, že Systém Windows zjistil chybu v tomto souboru : Java_sp.dll že prý to neobsahuje nějaký digitální podpis ... neví někdo co s tím ?

Mám pocit, že tam měli chybu oni. Také mi to dělalo u jednoho zákazníka. Stáhni plnou instalaci, ne jen ten camfrňousek, co zbytek cucá při instalaci z Netu. Už to snad mají v pořádku, používám Linux, tam problémy nejsou, tak jak to spravili nevím.