Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opakovana instalace opravnych balicku

Ahoj,
dostal se mi do ruky pocitac (XP SP2), kde majitel nahodile sem tam instaloval nejake zaplaty, ale rozhodne ne vsechny, a chtel by to ted uvest do "co nejzazaplatovanejsiho" stavu. Pripojeni je stary modem, takze Windows Update moc nehrozi.
Myslite ze na to muzu vpustit nejaky balicek zaplat, ktere se tu obcas objevuji? Co udela Windows, kdyz se budu snazit preplacnout nejakou novou zaplatu starsi zaplatou?
Vsechny zaplaty mam stazene offline u sebe na disku, takze informace o moznych rizicich je to jedine, co me ted brzdi...
Diky za rady!

Je to lamerska otazka tak vopred sorry...Možem tieto opravne baličky od MM.Tank šupnuť aj do slovenskej mutacie XP SP2?A ešte jednu vec ked som vypol aktualizacie stale otravuje po nabehnuti vpravo dole bublina s odkazom že nieje pc zabezpečene.Da sa to nejako ošuliť aby to neotravovalo? Dik