Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší skříň Hlasování

Protože se mi u výběru SSD disku osvědčilo hlasování, rozhodl jsem se že ho dnes udělam znovu ale na pořadu budou skříně...
Jedná se o výběr nejlepší skříně kolem dvou tisíc...
ZÁMĚRNĚ JSEM TAM NEDÁVAL FRACTAL, PROTOŽE JE MI JASNÉ ŽE BY VYHRÁLA.

loading...

Už jsem chtěl hlasovat pro toho Armora (jednoho doma mám), ale když jsem klikl ten odkaz, nestačil jsem se divit. Asi se mění doba; před 6 lety se pod tímhle prodávaly naprosto jiné kousky. Výrazně dražší, z opravdu tlustého hliníku a decentní. Tohle vypadá jako doplněk k barevné hudbě na vesnickou diskotéku roku 1984.

Do své nové sestavy dávám tohle: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 0000000011DB
1944 Kč

ja by som za fractal urcite nehlasoval. Jednu mam doma (kupoval som to kvoli prachovemu filtru na celej prednej stene :) a je to tenky srot uplna low kvalita, neuveritelne. To aj tie centuriony z ankety su zo stabilnejsieho plechu jak ten moj fractal srot.
Lian Li samozrejme je najvyssia cenova kategoria a poda toho aj relativne stabilne a slusne, ale zas neni nutnost kupovat si bednu za 100eur.