Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Word 2003 > pozadie

Zdravim. Da sa nejak defaultne povedat Wordu aby sa mi vzdy novy dokument otvoril s inou farbou pozadia ako je ta biela? da sa to zmenit vo "format > pozadie" ale potrebujem aby mi aj po opatovnom spusteni ostal word vo farbe ktoru si ja navolim.

Otevres si sablonu NORMAL.DOT, upravis si pozadi a ulozis.
Dalsi moznost je vytvorit si novou sablonu, kterou si upravis, odkaz na ni si das treba na plochu a budes Word spoustet pres tuto novou sablonu.
Tak si muzes udelat nekolik ruznych sablon a neovlivnis prime spusteni Wordu.