Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rámeček (box) na HDD 2,5 s napájením

Dá se někde koupit box na malý SATA harddisk (2,5")? Zatím jsem na netu objevil pouze boxy s napájením z USB resp. 2 USB portů, jenže ne vždy jsou 2 porty volné a tak bych potřeboval box s externím napájením. Dříve se pro IDE disky dělaly takové rámečky běžně.

Ještě obrázek pro představu. Nehtem se vyšťuchne gumová ucpávka (visí na gume a neodpadne) a pak se nehtem vyhnou kovové packy a za ně se vytáhne 2,5" HDD s eketronikou rámečku. Výhovou je, že umí eSATA. Má možnost napájení, ale nikdy jsem ji nepotřeboval. Zdvojený kabel není dodávaný, protože není potřebný. Napájení bude pravděpodobně potřebné v případě připojení USB 1.1

http://494911.ru/products_pictures/big/2012298_2.j pg