Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SMS software

Dobrý den,

potřebuji rozesílat hromadné sms pro své zaměstnance a společníky (až 200 sms). Existuje nějaký software, který spáruje SIM nebo celý mobil s PC a dokáže rozesílat takové hromadné zprávy? Nepožaduji žádné sms zdarma přes různé portály. Chci využívat vlastní SIM kartu a její tarif (v rámci firmy sms zdarma). Operátor bohužel takový software neposkytuje.

Děkuji za jakékoliv informace,

Tomáš

Těch 200 zaměstanců je rozděleno v nekolika firmách, všichni vlastní firemní mobily a sim. Jedná se o informativní nebo příkazové sms např pro dané oddělení firmy.
V Polsku mám tuto možnost s "blue connect manager", ten ale nepodporuje českou sim.

POkud máš rozumný mobil, tak jeho výrobce k němu přidává SW do PC, s nímž po připojení mobilu (kabel, BT) můžeš ty SMSky poslat (jednotlivým číslům, nebo předchystaným skupinám). Umí to určitě např. Nokia.

edit: rozesílku na skupiny ale mj. zvládají Nokie samy od sebe, není třeba PC. Jen je potřeba si předem nachystat tu skupinu čísel (kontaktů).

"naráz" je samozřejmě nesmysl. Bude to odesílat po jednom. Pokud bys chtěl odesílat "naráz", budeš potřebovat SW nástroj od tvého operátora, který se připojí rovnou do SMS centra. Poskytuje to např. Tydebile: http://www.t-mobile.cz/web/cz/katalog-sluzeb/sms-a -mms/sms/hromadne-rozesilani-sms-a-mms Jak jsou na tom vodkafon a vodoprdi, to netuším.

edit: a "zaráz" to neodejde ani tam, běžná propustnost SMS centra je GLOBÁLNĚ max. několik set SMS v jednom okamžiku, protože se využívá servisní kanál, který není nafukovací. Takže počítej max. s desítkami SMS za sekundu, a i tak to bude "hukot".