Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI kabel do PC

Ahoj,

mám problém. Koupil jsem si HDMI kabel od Roline s pozlacenejma konektorama s ethernetem, 2metrovej. Bylo mi řečeno, že pak obraz bude mnohem kvalitnější.
Vůbec se v tom neorientuju, ale připojil jsem správně kabel do HDMI slotu jak v monitoru, tak v PC. Monitor mám 27'' FULL HD a grafickou kartu ASUS GTX660.

Ale po připojení se celej obraz rozostřil, a "zoomoval směrem ke mně, takže není vidět lišta windows a okraje monitoru. Zkoušel jsem restart a něco v ovládacích panelech, ale vim, že bych tu stejně nakonec skončil. Tak se ptám, nenavedl by mě někdo správným směrem? Děkuji :)

Zdravim, tedy nechapu co ma hdmi kabel spolecneho s ethernetem, ale neva. Zrejme mate nastaveno nejake spatne rozliseni,pravym tlacitkem zkuste kliknout na plochu, pak vybrat rozliseni a vybrat nejake jine. A take nezapo¨jujete to nahodou do integrovane karty? Dale pak nastaveni graficke karty - u asusu nevim jak se to jmenuje. Ale rozhodne zkusit zmenit rozliseni obrazovky. Imho toto nastaveni by se nemelo zmenit vymenou kabelu.

je fakt ze ethernet slouzi k necemu jinemU ale vetcina kablu ethernet uz jsou v HD 1.4:-);-)
V nastaveni NVIDIA jestli ti to jeste nejde,mas nastaveni okraju Obrazovky,nebo dokonce na obrazovce mas tlacitko AUTO nastaveni tak zkus aji to,,,,preji ti klidny prubech:-)