Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nahrát java hry do mobilu samsung e900?

ahoj lidi!!
Mam takovy problem... Jak si mam nahrat java hry z internetu, ktere sem stahla ve tvaru HRA.jar do meho telefonu??vlastnim telefon samsung e900, mam i usb kabel a vsechno,ale kdyz dam zkopirovat hru do mobilu, jde to jen do slozek spravce souboru a tam neni java podporovana, nevim jak ji dostat mezi ostatni (uz predinstalovane) hry!!
Napiste mi, porsim.................
Uz sem zoufala

[mod]Změněn titulek - původně prooooooooooosssssssssssss siiiiiiiiiiiiiiim
Prosím, piš srozumitelné titulky se stručným popisem problému. (fromM2U)[/mod]

Nevím jak u samsungů, mám zkušenosti jen s nokiemi. Pro nokie lze stáhnout zadarmo software přímo od výrobce, jmenuje se Nokia PC suite a pomocí ní lze snadno nahrávat z PC do mobilu či naopak zálohovat atd. Podobné funkce mívají i jiné softíky určené pro práci s mobily (tj. nikoliv běžní PC manažeři a explorery atd.), ale tyto SW většinou bývají placené. Lepší je hry si stahovat přímo přes wap, to se pak uloží v mobilu rovnou tam, kam má :-) Hry, které mám já, mají většinou dva soubory - hra.jar a hra.jad , nahrávají se oba.