Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivir - je MS Essentials lepší než Avast Free?

radku klimeši, když si chceš hrát na anonymního blbečka, tak mě ignoruj.
o virech víš úplné hovno, bez klikacích programů jsi jen zoufalá lama.

jistě, ani já si hodnocení virusbulletinu nevážím, posloužil mi jen jako grafická zkratka. dával jsem ho dokonce šéfovi za příklad, proč nemáme zavést zbytečné antiviry na výrobní technologii. kritérií k posouzení bývá mnohem víc, než "ježíšmarjá, nova zas ve zprávách hlásí nový vir, co máme dělat".

ale pro domácí samoadminy, t.j. 95% lamerů bez inteligentního správce pc, nějakou vypovídací schopnost má. pominu že neobsahuje úplně sračky, na ty se tazatel neptal.
že není až tak revoluční rozdíl mezi nejlepšími av a těmi co čerstvě detekují "jen" 90-95% nákaz. jakou mám šanci, že si doma druhý den po objevení nového viru hned zaviruju pc? skoro jako výhra ve sportce. pokud chápeš jak se viry šíří (prostředí před tvým pc a částečně i default nastavení systému) tě i proti tvé vůli chrání, nemůžeš nesouhlasit.

jestli chceš s někým polemizovat, vyber si někoho, komu nevadí diskutovat s demagogickými hlupáky, mě vynech.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny