Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows vista od ntb asus do aceru?

Ahoj,
Mám instalační CD Windows Vista které jsem dostal k notebooku Asus včetně driverů.
Nyní tu mám starší notebook s XPčkama ...
zajímá mě jestli mohu tu Vistu nainstalovat na starší ntb Acer..
ohled na to jestli Acer má požadavky pro visty, neberte ohled, vše má..

pokud je to upravená instalačka od výrobce, kontroluje zřejmě jen sám sebe, ne konkrétní model.

kdyby šlo o "repair" médium, nemusí obsahovat tvé konkrétní ovladače. f5 je prý notebuk kočkopes (cpu intel, chipset amd - ale nepíšeš přesný typ).
k50ab má být čistě amd krám, takže uvidíš.