Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ebooks reader pro WinCE 2.0

Nemate nekdo pekne prosim tip na ebooks ctecku fungujici na WinCE 2.0? Haali ani Mobipocket (4.8) se nechyta, Starbuck trial tvrdi, ze je moc starej a odmita se spustit (a nechci ho kupovat pred vyzkousenim), iSilo nepodporuje, PalmReader padne... Jediny, co jsem nasel, je jakejsi BookViewer, ale ma par much... Dik za pripadny tipy!

Nepodporuje, byl jsem natesenej tim 2.0, ale bohuzel mi rekne, ze nenasel podporovany zarizeni nebo tak neco. Asi ten bazmek hodim do supliku mezi ostatni mrtvoly s WinCE a poslusne se vratim k Palmu, kterej ma sice maly rozliseni, ale ctecek i na prehistoricky OS jsou tuny :-/