Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při prohlížení obrázků

Ahoj, při delším prohlížení obrázků (cca po 10 obrázkách) mi vyhodí systém chybu COM.surrogate či něco takového a obrázky musím otevřít znovu. Neprojíždím obrázky často, ale když už tak je to otravné. Co tato hláška znamená a jaké by bylo řešení? Díky :-)

Já to taky nechápu, doma na Win7 mi to nedělá, v práci naopak ano. Guglil jsem, nenašel jsem nikde přesou příčinu problému, jen něco o kodecích, což u nás v práci nefunguje, protože tam kodeky nikdo neinstaloval.
Jak jsem psal, nainstaluj si jinej prohlížeš obrázků a budeš mít pokoj.