Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sapphire Radeon 7850 SLI?

Zdravim,

Přemýšlím o upgradu sestavy ,že bych koupil druhou 7850 a dal je do Crossfire. Teď mám 7850 OC a kupovat novou se mi nechce, tak jsem hledal a nekdo prodává 7850 bez OC. Takže bych chtěl vedět jestli by nebyl problém ,dát do SLI 7850 OC a 7850, popřípadě kartu dotaktovat aby mely obe stejne frekcenve.

Díky)

Poslapou jak hodinky:-)
Jestli je jedna OC a druha ne,to zas tak nevadi.
Tu NE OC si mizes dotaktovat(do jiste casti)do stejnich hodnot jak ta OC.
Maji stejny BIOS?nejsu si jisty jestli musi mit,ale budiz:-)
A jak psal nekdo tady dole,ujisti se ze mas dobrej zdroj.
Mas aji spojku(most crossfire)?Nejstli to nebudes moc aktivovat v catalyst mrkni jenom do biosu jak mas nastavene PCIexpres.
Preji hodne zdaru a dobre hrani:-):-)

CoCoChanel