Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlegalizovani Windows XP Professional

Ahoj vsem,
chci se zeptat jestli by sel zlegalizovat operacni system bez toho, aniz by se musel preinstalovat. Jde mi o to ze v PC mam ted nelegalni jako provizorni ale ted jsem dostal od skoly licenci na WIN XP ale nemam CD. Chci se tedy zeptat jestli by slo WIN zlegalizovat bez jeho preinstalovani?

Diky vsem za odpovedi

I když mám koupený SP2 legálně, tak uvažuju o pokusu zadat číslo OEM
ode mně z podniku, co to udělá s ověřováním pravosti. Zatím jedu alternativně
na W2000 a zatím mi tam nic nechybí ke štěstí.

Jak můžeš mít zakoupený sp2 ,vdyt ten je zdarma .::),Když máš WinXP pro. corp. a v prácimají WinXP pro. corp. a zadáš jejich číslo tak to maká normálně ,to je výhodná legalizace .

Když máš doma Windows XP Professional Corporate a v práci mají Windows XP Professional Corporatea místo svého produktového čísla vložíš pomocí programu key finder produktové číslo z práce ,tak to normálně funguje a pokud není produktové číslo z práce hlášeno jako kradené ,tak máš winxp legální ,ty čísla normálně pasují .Víc to tu nebudu rozabírat...

Je to vidět. Mimochodem, hodil jsem do gůglu "dysgrafik" - 9 490 odkazů a "disgrafik" - 10 700 odkazů. Tady už je těžký rozhodnout, co je správně.

Já takhle občas postupuju, nejen u českejch, ale i anglickejch výrazů, hodím to prostě do gůglu a čeho vypadne víc, to je správnej tvar. Užitečná věc, tenhle gůgl :-)

Pavel