Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova vykonna zostava -1500,2000€

Mas nejaky duvod mit v pocitaci SSD a Velociraptor a k tomu datovy disk? Osobne bych kombinoval bud SSD + datovy, nebo Velociraptor + datovy :) Pameti predpokladam budes kupovat dve, aby bezely jako dual channel...