Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se SKYPE

Zdravím, mám problém se Skype. Pokud vypnu PC, tak mí přátelé na Skype říkají, že jsem online. Přeinstaloval jsem Skype a stav se nezměnil. Mám Skype 6.2.0.106 Windows 8. V čem je problém? Předem děkuji za odpověď. Jirka

Zkus se odhlašovat, přítelkyně teď také měla problémy, ale tam to bylo i trochu jinak došlo k přeinstalaci systému a už to běží..
Zkus najít a stáhnout starší verzi skype, tato může mít nějákou vadu a třeba to vyřeší aktualizace

Toto jsem zaregistroval u známých co mají skype ve W8, u nikoho jiného, že poté co jsem jim chtěl volat změnil se status na offline a pochybuji, že by to vypnuly v momentu volání. Může to být featura skypu ve windows8, pokud je to problém snad ho nějakou novou verzí vyřeší.
A pak je důležité si hlídat účet, aby neběžel nevědomě i na jiném počítači, protože jeden stejný skype účet může běžet online na více počítačích najednou (stačí někde nechat zaškrnuté pamatování hesla a automatické přihlášení po startu windows).