Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mění se nastavení rozlišení

Noťas ASUS, XPSP3, grafika integrovaná Intel. Po startu nebo restartu
NB najede v požadovaném rozlišení 1280x800, asi po 15 sec obrazovka problikne
a rozlišení je 800x600, po ruční změně je vše OK do dalšího restartu.
Samozřejmě nesmím šahat na programy a že jich tam je, mám zákaz.
V msconfigu je XY haraburdí, alespoň jsem projel NB Avastem (OK) a vyčistil registry,
teď projíždím NB SAS 5.6 + Spybotem dvojkové řady, to bude trvat hodně dlouho.
Nejraději bych rozlišení nastavil natvrdo třeba v registrech, vytvořit nějaký profil
jde pouze pokud zvolím nějakou aplikaci a už tam nechci nic cpát, pokud možno.
Ve správci železa je všechno OK. Nějaký tip?

Na stránce ASUSu je jediný ovladač, starší než v NB, mno.
Zkusil jsem ho, po restartu přesně jako předtím, po 15 sec blik
a rozlišení 800x600, ale po dalších 10 sec lup ho, rozlišení OK.
To jsou věci, už na to nebudu macat.
Prostě se jeden z mnoha naprosto užitečných programů snaží hrabat do rozlišení.