BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
To je nějaká provokace?
??
to je asi jak pisat mam skodu 120 a idem si kupit skodu 120 kombi.
P.S. hasiaci pristroj doma mas? :)
Dnes a denně je to propírané téma: tohle nejsou zdroje, ale poukázky na domácí ohňostroj a v lepším případě sepisování pojistné události. Ve sloupci vpravo na této stránce máš ve zprávičkách odkaz na test těchto rádoby zdrojů.
Elektrikar ho prave predelal dal tam lepsi kondiky a lepsi ochranu proti pretizeni tak myslim ze ohnostroj nebude, spis Seasonic M12II-620 co mi pred tydnem udelal ohnostroj
V hotovom zdroji sa neda vymenit za lepsi "ochrana proti pretizeni", takze bud kecal on alebo kecas ty :) Pouzi co chces, ale nepytaj sa nas na nazor k tymto "vyrobkom".
No ale co chceš slyšet? Jasně, že je lepší než EC.
Tohle mi staci
ja ho prave dostal tak rikam ze oprasim starej komp a hodim tam aspon neco jinyho
To máš teda odvahu s tím šrotem,asi budeš hrdina.
scroll up
Obyčejnej 400W Seasonic (tedy papírově slabší) má 2x 17A. Ten evolve má reálně tak 350W.
To těžko. Max tak ~240W.
Těch třista bych mu i věřil. Jinak je to tragédie... Co mají Frantové proti ověřeným značkám?