Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova špatné verze firmware v přehrávači MP4

Dobrý den obracím se na Vás jako znalce elektroniky.
Prosím Vás já mám MP4 přehravač s určitým firmware a já jsem si hlupák našel úplně jiný a dal updatoval jsem to do MP4 a teď nemohu spustit MP4. Jenom se mi ukáže modrý blik... Pokud mi odpovíte budu Vám vděčný.

S pozdravem Argišt Alaverdyan
[mod]Dotaz zaslaný majlem vložil Rce. (na výstižnější titulek jsem ani za nic nepřišel :-/) (Rce)
Doplnil jsem do titulku, že se jedná o přehrávač. (host)[/mod]

Tady máte kontakt na mě: AArgist@-----.cz

[mod]Toto je verejna poradna. Pokud zde chcete s nekym komunikovat, cinte tak prostrednictvim prispevku psanych zde. Nikdo s Vami nebude komunikovat pres email.

Edit / Jeste poznamka. Pokud uverejnujete takto svou emailovou adresu, pak se muzete tesit na peknou davku viru a spamu. (rh)
Mail jsem zničil (Rce)[/mod]