Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE 9 a 10 nezobrazuje stránky

Ahoj,nedávno mi začal ze dne na den blbnout IE9,když ho pustíte tak se začne načítat úvodní stránka,ale ona se nenačte. Zůstane to s bílou obrazovkou a stránka se neukáže. celé IE je jakoby zamrzlé ale dát novou stránku funguje,a hodně vytěžuje procesor. Včera sem aktualizoval na SP1 a nainstaloval IE10 ale bez změny. Zkoušel sem ho celý obnovit,smazat cache a podobně ale nepomáhá to. Na jednom webu jsem se dočetl že pomůže vypnout ipv6,to sem udělal a ono to fakt pomohlo ale jenom do chvíle než sem ho vypnul. Pak je to pořád stejné.Nezobrazuje se žádná chybová hláška,vůbec nic. Už si nevím rady,v ten 1 moment jak najel sem zjistil že je to skvělý prohlížec a rád bych ho používal. Hezký den a děkuju za rady.

V IE jdo do správy doplňků
Zakaž všechny toolbary a doplňky, o kterých nevíš, k čemu jsou. V podstatě ti stačí FlashPlayer, případně Adobe, aby se ti zobrazilo PDF přímo v prohlížeči (s tím, že Flash budeš udržovat aktuální, je děravý a slouží např. pro šíření policejního viru)

V nastavení IE na záložce upřesnit je tlačítko pro resetnutí konfigurace IE do výchozího stavu.
Ale ještě před tím bych na kartě připojení / tlačítko nastavení místní sítě zkontrolovat, zda není zaškrtnuta volba [x]Automaticky zjišťovat nastavení. Zaškrtnutí zrušit.
A jestli je tam nastaven nějaký proxy server, tak také zrušit zaškrtnutí.

jak najel sem zjistil že je to skvělý prohlížec

apríl bude až za měsíc.
čili pro zajímavost můžeš nainstalovat nějaký jiný prohlížeč, jestli je taky stejně nefunkční jako internet explorer.
a zkus se zmínit, jakou máš přesnou verzi antiviru.

doplňky vypisuje třeba log hijackthis - ale málokomu se chce cizí hnůj luštit, doporučuju si zvláště sehci "bho" projít sám.