Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte dotykáč do cca 3500Kč

Zdarec,
potřebuju poradit s kupováním dotykáče.

Požadavky jsou-
trošku koukatelnej foťák
aby se při procházení webovejch stránek nekousal
občas se na tom budou hrát nějaký míň náročný hry, ale to opravdu jen občas
musí to být dotykáč
cena kolem 3500Kč

Výběr značky a OS nechám na vás, protože já se v tom opravdu nevyznám.
Nejlepší by bylo, kdyby jste mi sem hodili víc tipů, aby bylo na výběr.
Díky za pomoc :-)

Osobně, kdybych si teď měl kupovat chytrý telefon, tak by si připlatil (něco okolo 6-7K, ne zas za 15K), aby v tom bilo alespoň dvoujádro a 1GB RAM (protože kdyby se to mělo sekat, tak bych s tím zase já seknul o zem). Za 3,5K ale nic takového nekoupíš (leda tak nějakého číňana z aukra), na druhou stranu na výběr je toho dneska dost.