Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záhadný pád WIN XP

POMOC!!!

Dnes ráno som zapol PC a normálne sa začali načítavať programy a zrazu vyhodilo hlášku na modrom pozadí: niečo o BIOSE, ovládačoch je to dosť dlhé ak bude treba večer to sem napíšem celé, lebo sa vrátim až večer. Píšem z núdzového režimu. A zaujímavé je že sa to stalo aj mojim dvom ďalším kamarátom pričom sme si medzi sebou nič neposielali. Predpokladám že asi bude nutný formát (aj oni to tak riešili), ale pre istotu píšem aj sem možno nájdeete iné riešenie.

ĎAKUJEM

Řešení pro příští případy je jednoduché. Používej antivirák,
který ti umožní vytvořit záchranné CD nebo disketu, z kterých
nabootuješ počítač a vyléčíš si data na HDD, včetně napadených
souborů některých "neprůstřelných AV", ověnčených cenami Virus Bulletinu ::),
navíc dokáží opravit MBR a killnout viry v RAM.

Vyzkoušej zdarma anglickou verzi AVG v součinnosti s EWIDO :

aktualizuj program a vytvoř si záchranné CD.

Jiný program, který tohle umí, je třeba VirusScan 06, ale zadarmo není :

cz.mcafee.com